Čištění odpadů a kanalizací

 Strojní čištění kanalizace Čištění odpadů, domovní kanalizace

Při výběru firmy, která Vám čištění provádí je důležité klást důraz na kvalitu a preciznost čištění.My jsme profesionálové v oboru čištění kanalizací.Naše firma vám zajistí strojní čištění kanalizace s nejlepší kvalitou .Naši pracovníci jsou odborníci ve svém oboru proto vyčistíme všechny druhy kanalizace. vyfrézovaní staré litinové stoupačky na nový průměr ,stoupačky se nemusí vybourávat a slouží  dále čištění bytových odpadů ,odtoky od WC, výlevek, dřezů, umyvadel apod.

Čistící pohotovost na TEL:604156463                                                                                                                                                                                   

Nabízíme vám preventivní čištění kanalizací.Často se nás ptáte kolik vás bude stát pročištění vašeho odpadu.Cena vám je účtována od  metru cena za  metr se účtuje od 99.Kč/bm do 450.Kč/bm dle náročnosti práce.

 

TLAKOVÉ ČIŠTĚNÍ KANALIZACÍ

Tlakové čištění  doporučujeme při prevenci pokud je na trubkách po obvodu pevná usazenina.Voda pod silným tlakem odstraní usazeniny  ze stěn pryč, ne vždy je možné tlakovou vodu použít. Zařízení umožňuje, že se můžeme dostat přímo k místu ať se nachází kdekoliv a můžeme zvolit nejoptimálnější variantu k odstranění závady.tlakové čištění kanalizace důkladně pročistí potrubí (po vyčištění zůstane potrubí úplně čisté bez usazenin) tlakově můžeme vyčistit skoro všechny průměry kanalizačního potrubí (kromě potrubí DN 50 mm a menší) k dispozici máme velké množství čistících trysek pro různé druhy znečištění v potrubí.